ZBYTEK POLÉVKA HLAVNÍ ŽEBRA

O prázdninách patří mezi nejlepší jídla mé rodiny vášnivá pečená žebra. Potřeboval jsem v průběhu let získat inovativní způsoby konzumace zbytků, protože nikdo nechce konzumovat hovězí sendviče celý týden přímo! Tato prvotřídní žebrová polévka patří k mým oblíbeným, protože je ve skutečnosti uklidňující, chutná a také obsahuje množství jemné zeleniny, která skutečně zpříjemní ducha!

HLAVNÍ ŽEBROVÁ POLÉVKA

🥘 Potřebné materiály

Vytváření kostního nálevu pocházejícího ze zbývajících primárních žeberních kostí je ve skutečnosti volitelné, jakkoli extrémně doporučené. Opravdu to stojí za další funkci, která dodá vaší polévce mnohem komplikovanější a chutnější hovězí chuť!

KOSTNÍ VÝvar (VOLITELNÉ)

4 Prime Rib Roast Bones – Budete toužit po nejnižší ze 3 kostí, ale můžete snadno využít mnohem více, pokud je máte skutečně všechny. Mohou být pražené nebo dokonce blanšírované velmi počáteční pro zahrnutou chuť.
2 nástroje Mrkev – nikdy jsem mrkev neloupala, proto není potřeba, ale budete chtít všechny přibližně nakrájené. Ty, plus veškerá zelenina, mohou být čisté nebo dokonce pražené velmi zpočátku pro další chuť.
3 žebra Celer – Čistý nebo i přibližně nakrájený a orestovaný.
1 malá nažloutlá cibule – Můžete také použít nádhernou bílou cibuli. Přibližně nakrájené na plátky a také pražené, pokud je to žádoucí.
3 stroužky Česnek – Čistý nebo i přibližně nakrájený a orestovaný. ¾ lžičky česnekového prášku lze použít na jeho vlastním místě, ale čistý je ve skutečnosti dokonalý.
1 polévková lžíce jablečného octa – Nebo dokonce alternativa jablečného octa v tlačence.
2 celé Gulf Leaves behind – Vzpomeňte si směrem k vnitřnímu příběhu, které všechny vyšly, až skončíte s nálevem!

HLAVNÍ ŽEBROVÁ POLÉVKA

1 ½ kila navíc Prime Rib Roast – Vzhledem k tomu, že je v současné době připraveno, vaše příležitost k přípravě se ve skutečnosti výrazně snížila. Pokud vám skutečně zbylo trochu mnohem více nebo dokonce trochu mnohem méně, jednoduše využijte přesně to, co skutečně máte!
1 polévková lžíce olivového oleje – pokud možno další panenský.
½ hrnku Nažloutlá cibule – Nádherná bíle zbarvená cibule jistě také poslouží. Nakrájejte to!
1 lžička česneku – asi 1 stroužek typické velikosti, namletý.
6 hrnků Beef Brew – Můžete snadno neustále používat koupené jídlo, ale vlastní kostní vývar je ve skutečnosti také mnohem lepší.
15 uncí konzervovaná rajčata – 1 malá plechovka o objemu 14,5 unce je ve skutečnosti dostačující, pokud nemáte ve skutečnosti větší plechovku. Nevypouštějte kapalinu.
1 lžička italského koření – také může být skutečně použita lžička Herbes de Provence.
½ lžičky každý, sodík a pepř – v zásadě podle preferencí.
2 hrnky Russet Potatoes – Měly by být skutečně vyčištěny a také zmenšeny na ½-palcové kostky. Rozhodně jsem se nerozhodl loupat své brambory, ale to záleží na vás.
3 nástroje Mrkev – Ještě jednou, rozhodně ne oloupaná a nakrájená na ½ na silné kousky.
1 žebro celer – nakrájené na ½ na tlusté plátky.
1 hrnek Čerstvé fazole – Zmenšete rovnou na 1-palcové položky.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

K získání této polévky je více než pár akcí, ale žádná není ve skutečnosti složitá. Pokud ve skutečnosti pečete kosti nebo dokonce zeleninu, budete potřebovat plech na vaření, pak už jen hrnec, čepel a také špachtli!

KOSTNÍ VÝvar (VOLITELNÉ)

1.Umístění součástí v hrnci

Chcete-li získat jednoduchý kostní nálev z kostí pocházejících z vaší zbývající prvotřídní pečeně, hoďte minimálně 3 kosti do velkého hrnce a se všemi se vypořádejte s posypem. Poté přidejte 2 mrkve, 3 žebra celer, 1 malou nažloutlou cibuli, 3 stroužky česneku, 1 polévkovou lžíci jablečného octa a také 2 celé listy zálivu.

2.Napařte

Přeneste součásti hrnce směrem k páře. Kosti a zelenina by se měly vařit v páře po dobu 4-5 hodin, ale mohou se snadno vařit jen třicet minut. Takže v páře po dobu třiceti minut nebude hovězí chuť ve skutečnosti tak výrazná. Doplněk spolu s nějakým hovězím základem pocházejícím z mnohem mnohem lepšího ve srovnání s bujónem nebo dokonce něco srovnatelného.

3. Eliminujte kosti stejně jako zeleninu

Při vaření v páře použijte děrovanou lžíci k odstranění kostí a zeleniny pocházející z nálevu. Rezervujte si a využijte to jako základ pro vaši polévku místo 6 hrnků hovězího vařeného v komponentech.

HLAVNÍ ŽEBROVÁ POLÉVKA

1.Smažte
Nakrájejte na kostky 1½ kila navíc zbývajícího prvotřídního žebírka. Ve velkém hrnci rozehřejte 1 polévkovou lžíci olivového oleje na teplém nástroji. Když je teplý, přidejte 1 malou cibuli a smažte asi 2 minuty. Poté přidejte 1 lžičku mletého česneku a restujte dalších 30 sekund.

2. Zahrňte hodně zeleniny navíc.
Když jsou cibule i česnek skutečně aromatické, přidejte 2 hrnky nakrájených červených brambor, 1 žebrový celer a také 3 mrkve. Zeleninu restujte, dokud nezačne změknout, asi 6-8 minut.

3.Odřete za tepla
Poté, co je zelenina skutečně křehká, přidejte kostky